публикация: 15 Юни 2018
На 2 юли 2018 година предстои да се проведе едно от двете най-големи събития в мрежата на ЕРА Недвижими имоти – среща на всички мениджъри от цяла България.В рамките на тази среща специален гост ще бъде Президентът на ЕРА Европа и ЕРА Франция – Франсоа Ганьон. Той ще проведе семинар на тема: „Как да подобрим бизнеса си с недвижими имоти чрез нови принципи за продажби и ефективен маркетинг в социалните медии“.Франсоа Ганьон е един от най-големите професионалисти в бизнеса с недвижими имоти с 35 години опит в различни държави в Европа, САЩ и Канада.Очакваме над 100 участници в семинара, за който сме осигурили превод на български език.Каним Ви заедно да почерпим опит от страхотния лектор и да обменим общи идеи за бизнеса на 2 юли 2018 г. от 14:00 до 17:00 часа в х-л Рамада, гр. София.
Някои теми от обучението:Как да се възползвате от социалните мрежи, за да достигнете до повече клиенти;Как да се позиционирате правилно и да привлечете вниманието на клиентите си;Как да достигнете до сделки с клиентите си от социалните мрежи;И още много….
За да запазите Вашето място, свържете се с нас на 0882/ 37 73 16 или на info@era.bg не по-късно от 26 юни 2018 г.Цена на човек с ДДС: 59 лева